מרפאה  03-6133474 נייד  052-2603272
צור קשרצור קשר

תיקון אף

האף הוא איבר חשוב ומשמעותי, אשר יכול לשנות לחלוטין את מראה הפנים. אף יכול להוסיף לפנים יופי וחן, או לגרום לתסכולים קשים החל מגיל צעיר- בבני הנוער, ועד לגיל מבוגר יותר.

תיקון אף –מתי?

אחת הדפורמציות השכיחות והמרגיזות בפנים, ושלא אחת מגיעה לנתוח כרורגי, שייכת לאף. אך מה לעשות כאשר נתוח האף מסתיים בתוצאה מאכזבת ורחוקה מהציפיות, ולעיתים אפילו גרועה יותר? האם כדאי לבצע נתוח חוזר שהוא יקר יותר, כואב יותר, ולא בהכרח יביא לתוצאה הרצויה? והאם ישנו פתרון לא נתוחי לתקון אף ?

מסתבר שגם בסוגייה זו יש לד"ר גבאי פתרונות !

מקרים רבים מאד של ניתוחי אף כושלים שמסתיימים בעוותים או בשקעים, בהשטחה מוגזמת של גשר האף, בסחוסים אסימטרים באף או בקצהו, בקצה אף מורם מדי, בזוית אף עקומה, נחיריים אסימטרים, ועוד מכלול של פגמים אסטטים מלידה שהם לאו דוקא לאחר נתוח אף כושל, אלא מולדים, מתוקנים בהצלחה מרובה ובקלות רבה ע"י ד"ר גבאי.

המלצה חמה:בואי לפגישת יעוץ עם ד"ר גבאי לפני החלטה על ניתוח אף!

תיקון אף-ללא ניתוח?

בשיטה יחודית, מהירה קלה ובטוחה, וללא נתוח, מבצעת ד"ר גבאי תיקון אף על ידי הזרקה מיומנת של חומר מילוי מסוג רדייס , ובטפול הדרגתי מתקבל אף חדש סימטרי ומאוזן, אשר מתאים לפנים, והתוצאה היפיפיה נראית כבר מהטפול הראשון.

חומר המילוי המומלץ על ידי ד"ר גבאי לתקון האף הוא הרדייס , שכן זהו חומר מילוי אידיאלי להשלמת מבני עצם וסחוס ועל כן מושלם לתקוני אף.

הרדייס הינו חומר מילוי זמני איכותי ביותר, בעל אפקט מילוי קמטים יחסית ארוך של 1-3 שנים, ומורכב מסידן (קלציום הדרוכסיאפטיט),רב סוכר גליצרין ומים. חומר יקר בהשוואה לחומצה ההיאלורונית, אבל תכונותיו המיוחדות, של היכולת לעצב אותו כמעין פלסטלינה הופכות אותו למושלם בתקון האף ללא נתוח.