מרפאה  03-6133474 נייד  052-2603272
צור קשרצור קשר

שקיות מתחת לעיניים

  • הטכניקה שקיות מתחת לעיניים
  • טיפול שקיות מתחת לעיניים
  • טיפולי שקיות מתחת לעיניים

אחד הפגמים האסטטים החשובים ביותר, שפעמים רבות מופנה לנתוח על ידי הרופא המזריק, ולא תמיד בצדק, אלו הם השקיות מתחת לעיניים - אותם "כיסי שומן" קטנים, עם/ללא עודפי עור, עם/ללא כהויות, המופיעים עם הגיל ומשווים לפנים מראה עייף וזקן , ואנו מוכנים לעשות הכל על מנת להעלימם.

המלצה חמה: בואי לפגישת יעוץ עם ד"ר גבאי לפני החלטה על ניתוח עפעפיים!

שקיות מתחת לעיניים-ללא ניתוח?

בהחלט! העלמת שקיות קטנות מתחת לעיניים ללא ניתוח , הוא אחד מטפולי הדגל של ד"ר גבאי, אשר מבוצע באינספור מטופלות לשביעות רצונן המלאה.

בטכניקה יחודית לה, וכרופאת עיניים מנוסה ,ד"ר גבאי מטשטשת את השקיות מתחת לעיניים בעזרת חומר מילוי בתוך 2-3 טפולים, והתוצאות נפלאות ונמשכות זמן רב (2-5 שנים). טפול זה משלים את המסגרת המושלמת סביב העיניים, ומשדרג את התוצאה היפה שנותן הבוטוקס לעיניים (ע"י "הרמת" המצח והגבות הנפולים). שדרוג נוסף מתקבל כשמשלבים גם הרמת הלחיים הנפולות ופסול עצמות הלחיים. לכן ניתן להחשיב את תקון השקיות והשקעים שמתחת לעיניים כמתיחת פנים – בשליש האמצעי של הפנים.

שקיות מתחת לעיניים-סיבות

מבחינה אנטומית,גלגל העין על שריריו מרופד על ידי כריות שומן קטנות, וכל המכלול מצוי בתוך ארובת העין הגרמית, כאשר רק ספטום גידי דק בגבול הארובה מפריד בינו לבין עור העפעף. עם הגיל, הספטום הגידי נחלש, כך שכריות השומן מתבלטות דרך עור העפעף, ובנוסף חלה צניחת הלחיים -וכך נוצרות מעין שקיות מתחת לעיניים.

שקיות מתחת לעיניים ללא ניתוח - הטכניקה

בטכניקה יחודית לה, וכרופאת עיניים מנוסה ,ד"ר גבאי מטשטשת את השקיות מתחת לעיניים בעזרת חומר מילוי. טכניקת הטפול חדשנית וכוללת קנולה – שיטה מופחתת כאבים,נפיחות, ושטפי דם. התוצאה מתקבלת לרוב בתוך 2-3 טפולים כל 1-2 שבועות, ותמיד כוללת הרמת הלחיים הנפולות, כך שהתוצאה האסטטית הרבה יותר יפה מאשר נתוח עפעפיים.

שקיות מתחת לעיניים ללא ניתוח -למי מתאים?

הטיפול מתאים לכל אחד ובכל גיל, כאשר הוא אידיאלי בשקיות קטנות-בינוניות, רצוי בלי הרבה עודפי עור ועם צניחת לחיים בכל דרגה שהיא, ומתאים פחות לבעלי שקיות גדולות מאד,לעודפי עור גדולים מאד, ובעלי לחיים מלאות ועגולות. היות ששקיות קטנות – בינוניות בלי הרבה עודפי עור הן הרוב, הרי שממילא הטיפול ללא ניתוח מתאים לרוב המקרים.

שקיות מתחת לעיניים עם או ללא ניתוח-מה נעדיף?

יתרונות הטיפול בשקיות מתחת לעיניים ללא ניתוח הם ברורים:

ניתוח עפעפיים יקר, מלווה בכאב, נפיחות, שטפי דם, תקופת החלמה ארוכה ( 1-3 חודשים) וסיבוכים שונים. ניתוח של עפעפיים תחתונים (בניגוד לעליונים) פעמים רבות אינו מוצלח ומשאיר שקע או שקית קטנה או צלקת מתחת לעין, או משיכת העפעף למטה (אקטרופיון).

בניגוד לניתוח, הטיפול בעזרת חומרי מילוי אינו מלווה בכאב, פשוט, זול, נותן תוצאה מיידית, מחזיק זמן רב (2-5 שנים), וחף מסיבוכי הניתוח. בנוסף הוא כולל תמיד גם הרמת לחיים, כך שהתוצאה האסתטית משודרגת הרבה יותר מניתוח.

חסרון הטיפול בשקיות מתחת לעיניים ללא ניתוח: אינו מתאים לשקיות גדולות ועודפי עור גדולים. לכן, בכל מקרה שזה ניתן (שקיות קטנות, בלי עודפי עור ,לחי צנוחה), נעדיף טיפול בשקיות מתחת לעיניים ללא ניתוח, וכאשר אין ברירה (שקיות גדולות, עודפי עור גדולים,פנים מלאות) נעדיף את ניתוח העפעפיים.

ניתן לקרוא על הטפול בכתבה של ד"ר גבאי "עגולים שחורים ושקיות מתחת לעיניים" בעיתונים "פרופאשן",ו- "את", באתר הנשים I WOMEN בכתבה "מלאכיות של אסטטיקה", ולצפות בד"ר גבאי מספרת על כך בטלביזיה-בערוץ 2 בתוכנית "לחיות טוב" עם משה דץ, ובערוץ 10 בתוכנית "בריאות"עם פר"פ רפי קרסו. לצפיה בפרסומים - לחץ כאן