מרפאה  03-6133474 נייד  052-2603272
צור קשרצור קשר

שאלות ותשובות

שאלות ותשובות

ממש לא!! ישנם 5 שרירי הבעה שונים – מתחת לגבות, במצח וסביב העיניים- אשר יוצרים את הקמטים. מבחינה אנטומית, הם מחוברים זה אל זה במעין "תפרים" קטנים, ולכן עובדים כיחידה אחת. לכן, כדי להעלים את הקמטים, מבלי לשתק את התנועה, וכדי לא ליצור הבעת פנים קפואה, אני עושה אך ורק טיפול בוטוקס מלא (ולא טפולים חלקיים) לכל 5 השרירים בכל אזורי ההזרקה – בין הגבות, במצח, ובצידי העיניים- אבל מזריקה באופן סלקטיבי בחלק מסיבי השרירים, כך שחלקם מוחלשים (מורידי הגבות והמצח), וחלקם עדיין עובדים (מרימי הגבות והמצח). בצורה כזו אין קמטים אבל יש תנועה, והגבות בצידן החיצוני נמתחות מעלה – וזה היופי של הבוטוקס, שניתן להשיג רק בטפול המלא – הן בצעירות ובודאי אצל מבוגרות, היות ולרובנו עם הגיל מופיעה צניחת גבות בדרגה כזו או אחרת.

מה שאת מתארת קורה לפעמים אחרי נתוח מתיחת פנים, וזה שבירת קו הלסת הצדדי בין הסנטר והאוזן.

ניתן לתקן את העוות הזה בקלות, עם תוצאות מיידיות וטובות מאד, ע"י הזרקת חומרי מילוי. במקרה כזה אני מעדיפה להשתמש בחומר מילוי גמיש וסמיך על בסיס סידן-רדיאס – למלא את השקע וליישר את קן הלסת. התוצאה נמשכת כשנה-שנה וחצי, וגם אז יש צורך בתקון בלבד.

החומרים המתאימים למילוי שפתיים הם חמצה היאלורונית או שמן סיליקון.חומצה היאלורונית זהו חומר מילוי טבעי, התוצאה מיידית אבל זמנית (בד"כ שנה). אם לא עשית כל מילוי קודם, כדאי להתחיל קודם עם מילוי זמני כזה, כדי לראות אם את אוהבת את התוצאה, ורק אחר כך להתחיל טפול עם סיליקון שהוא קבוע לשנים רבות.

הטכניקה הנכונה להזרקת סיליקון היא של "מיקרוטיפות" בסדרה של 6-10 טפולים, אחת לחודש, ולכן בניית השפה אורכת 6-12 חודשים. זהו חומר גרוי ולא חומר מילוי, היות וכל טיפת סיליקון מגרה יצור של קולגן מסביבה, וכך בהדרגה נבנית השפה שלך. בטכניקה זהירה זו הסבוכים מאד נדירים- 1:5000 יצירת גרנולומה-גוש קטן במקום ההזרקה - גם לאחר שנים מההזרקה.

מה שיש לך זו צניחת עפעפים קלה. כדאי להבדיל בין שקיות "עליונות" לשקיות "תחתונות" מבחינת גישה טפולית. שקיות עליונות, או צניחת עפעפים עליונים, אם היא מתקדמת, עפ"ר מומלץ לנתח. צניחה עליונה קלה, אבל, ניתן לתקן גם ללא נתוח – ע"י הזרקת בוטוקס. בשיטה יחודית נמתחים המצח והגבות למעלה, ומושכים איתם את העפעפים הנפולים.

שקיות תחתונות זה ספור אחר לגמרי. הנתוח שלהן פעמים רבות אינו מוצלח – לעיתים נותרת שקית קטנה או שקע לא אסתטי עם משיכת העפעף למטה ומראה של עין שקועה/בוכיה. לכן, שקיות תחתונות, אם אינן מאד גדולות (ואלו רוב המקרים), אני מעדיפה לתקן ללא נתוח – ע"י הזרקת חומצה היאלורונית. בשיטה זו צברתי לי נסיון רב והתוצאות שלי מצוינות.

פגמי העור כוללים שינויי פגמנטציה, קמטים וקמטוטים, צבע דהוי ואפרפר. הטכניקות כאן מרובות ומגוונות ולכל רופא הנסיון שלו. היום ישנן נוסחאות מדעיות מתקדמות הנתנות במרשם רפואי לחדוש ולהבהרת העור, סוגי פיליג שונים, שיטת המזוטרפיה המבוססת על הזרקות מרובות ושטחיות לעור וכו".

שיטה חדשנית ומבטיחה שאני משתמשת בה מגייסת את מנגנוני ההגנה הטבעיים של הגוף ע"י לקיחת תאים מסוימים מהדם והזרקתם לעור הפנים, המחשוף והידיים.

שליש עליון כולל את הקמטים שבין הגבות, קמטי המצח, וה"מניפות" בצידי העיניים. כל אלו מטופלים ע"י הזרקת בוטוקס. אני עושה אך ורק טפול בוטוקס מלא בשיטה יחודית המותחת את המצח והגבות למעלה והעיניים "נפתחות" - מה שיוצר את המתיחה העליונה.

שליש אמצעי כולל שקע או ה"שקיות" מתחת לעיניים, לחיים שמוטות ועצמות לחיים. הטיפול ע"י הזרקת חומרי מילוי שונים. אני כרופאת עיניים מעלימה שקיות תחתונות בהצלחה רבה ומשדרגת את התוצאה ע"י החזרת נפח ללחיים השמוטות,לרוב בשלוב עם בניית עצמות הלחיים-וזהו אחד הטפולים היפים והמצעירים ביותר!!

שליש תחתון כולל את השפתיים, צניחת זויות הפה-ה"מריונטות" ו"שבירת" קו הלסת העגול והצעיר בשל צניחת קפלי העור בצידי הסנטר -ה"בולדוגים". כל אלו מתוקנים ע"י הזרקת חומרי מילוי שונים.

השפתיים הן אחד מסימני היופי והחושניות העיקריים. ניתן לעצב מחדש את צורתן, למלא אותן, לבנות את ה"לב" במרכזן, ובמבוגרת למחוק את הקמטוטים סביבן.

עם השנים חלים תהליכים שגורמים למראה זקן ועייף של הפנים. העור מאבד מגמישותו ואת הברק הטבעי שלו, הפנים נראים שמוטים ומרוקנים.

החשיבה היום עברה מהפך-אנו יודעים שצריך להחזיר לפנים ולשפתיים את הנפח האבוד כדי להצעירן, ולא למתוח אותן בנתוח אשר יוצר פעמים רבות מראה שונה וכלל לא טבעי.

הטפולים האסתטים לקמטים ולעור יוצרים מראה חלק כמו אחרי מתיחה אבל ללא צלקות או עיוות והתוצאה טבעית ומצעירה מאד. מבחינת הטפול בקמטים-אני נוהגת לחלק את הפנים ל-3 שלישים -עליון אמצעי ותחתון – ולטפל בכל שליש כיחידה אחת.

רפואה אסתטית כוללת את כל הפרוצדורות הרפואיות שנועדו לשפר את מראה הפנים והעור מבלי לבצע נתוחים.

מבוססת על טפולי הזרקות שונים, למשל של חומרי מילוי: בוטוקס, ויטמינים, או על מריחת חומרים פעילים שונים על העור, וכן מגוון טכניקות שונות כמו לייזר, אולטרסאונד ועוד. כמובן שהטפול פשוט יותר מסוכן פחות וזול יותר מניתוח – אך דורש תחזוקה שוטפת.

הטפולים מיועדים הן לגברים והן לנשים, הן לגיל המבוגר (למשל-בוטוקס למתיחת המצח והגבות, מילוי לחיים ותקון שקיות תחתונות, תקון צניחת הפה והשפתים ופילינג או מזותרפיה לעור הפנים) והן לגיל הצעיר (למשל-עבוי / עיצוב השפתיים ובניית עצמות לחיים, טפולים באקנה, ובצלקות, פילינג).