מרפאה  03-6133474 נייד  052-2603272
צור קשרצור קשר

קמטים מתחת לעיניים

  • קמטים מתחת לעיניים
  • טיפול בקמטים מתחת לעיניים

קמטים מתחת לעיניים היא תופעה אשר מטרידה נשים רבות. אומרים שאת הגיל של האישה ניתן לזהות בשלושה מקומות: בכפות הידיים, בצוואר ומתחת לעיניים, כאשר הקמטים מתחת לעיניים הם הראשונים להופיע, והם הבולטים והמטרידים ביותר. מה הסיבות לכך, האם ניתן למנוע את הופעתם, ומה ניתן לעשות כאשר הם כבר קיימים?

הסיבות להופעת קמטים תחת העיניים

הסיבות להופעת קמטים תחת העיניים הן בראש ובראשונה תהליך ההתבגרות .העור סביב העיניים הוא דק ועדין (בדומה לעור הצוואר) ונוטה להתקמט בקלות יחסית לעור הסנטר או הלחי למשל שהם עבים יותר. גם גורמים נוספים כמו שתייה ירודה, קרינת השמש, עור בהיר כמו אצל ג'ינג'ים או בלונדינים, הם גורמים המאיצים את הופעת הקמטים מתחת לעיניים.

הדרך למנוע קמטים מתחת לעיניים

היכולת למנוע את הקמטים מתחת לעיניים היא כמובן מוגבלת מאד- שכן איננו יכולים למנוע את התבגרותנו, וגם אם נשתה המון נקבל קודם "הרעלת מים" לפני שנמנע את הופעת הקמטים מתחת לעיניים, ולכן חשוב יותר לדעת ולהבין כיצד ניתן לטפל בקמטים מתחת לעיניים.

לא כמו שחשבנו

בניגוד למה שסברנו עד כה, מסתבר כי הטיפול הטוב ביותר בקמטים מתחת לעיניים נמצא בידי הרפואה האסתטית ולאו דווקא בידי המנתחים הפלסטים. השילוב של הזרקת חומרי מילוי מסוג חומצה היאלורונית עם בוטוקס מדולל, עם/ ללא פילינג עדין או עם/ללא שימוש במכשור כגון לייזר או אולטרסאונד יכול לשפר פלאים את הקמטים מתחת לעיניים. ניתוח לאזור לא זאת בלבד שלא ישפר קמטים מתחת לעיניים אלא אף עלול ליצור שקעים מתחת לעיניים ומשיכת העפעף התחתון כלפי מטה- תופעה המכונה "אקטרופיון" בז'רגון הרפואי, ואפילו יובש עיני מציק.