מרפאה  03-6133474 נייד  052-2603272
צור קשרצור קשר

פילינג

 פילינג-לשם מה?

עם הגיל, התאים בגופנו מתחדשים פחות. הפרשת הקולגן, אשר מהווה את ה"שלד" של עורנו, יורדת,הפרשת סיבי האלסטין, האחראיים על גמישות עורנו, אף היא פוחתת- ועורנו נראה מקומט, עייף, ובעל צבע אפרפר וחסר ברק. עקב ההתבגרות,עשון,אכילה לא מאוזנת וחשיפה חוזרת לקרני השמש מופיעים כתמים חומים על עור הפנים, הצואר, המחשוף, וכפות הידיים. כל אלו מסגירים את גילנו ואף מבגרים אותנו יותר מגילנו הכרונולוגי. פילינג היא שיטה מצוינת לשפר את מראה העור שלנו, מפני שהיא יוצרת גרוי של תאי העור להתעורר ולהתחדש.

פילינג זו שיטה עתיקת יומין ומוכחת למנוע את הזדקנות עורנו!

פילינג וטכניקות להצערת העור

על מנת לשפר את המראה שלנו אנו חייבים לשפר את מצב עורנו. קיימות שיטות מרובות להצערת העור: פילינג, דרמרולר, מזוטרפיה, שיטת ,PRP אולטרסאונד, לייזר ולכל מטפל הטכניקות והנוסחאות המועדפות שלו. המשותף לכולן הוא שהן מביאות בסופו של תהליך להתחדשות של פעילות העור.

היות והפילינג הינה שיטה עתיקת יומין עוד מימי קלאופטרה המלכה שרחצה באמבט חלב, הרי שיעילותה ובטיחותה מוכחות מעל לכל ספק, ועל כן פילינג הוא טיפול הבחירה של ד"ר גבאי לחידוש והצערת העור, ואותו היא מבצעת מדי שנה לקהל לקוחותיה המרוצים.

פילינג-מתי?

רצוי ביותר לבצע פילינג בעונת החורף-בארצנו מספטמבר עד מאי, שכן אז החשיפה לשמש,שאינה מומלצת בזמן הפילינג, היא קטנה יותר. מסיבה זו גם יש להשתמש במקדמי הגנה מדרגת 30 SPF לפחות במשך כל תקופת הפילינג וגם לאחריו.

פילינג –השיטה

כל פילינג שבו משתמשת ד"ר גבאי נחלק ל-3 שלבים:

  • שלב ההכנה- לפני כל סוג של פילינג יש להכין את עורנו. הכנת העור מתבצעת על ידי מריחת תכשיר רפואי יעודי הניתן במרפאה, ואשר מותאם ספציפית למצב העור של המטופל. התכשיר, שהינו שדרוג של ד"ר גבאי לנוסחה מדעית ידועה לחידוש ולהבהרת העור, ניתן ע"י ד"ר גבאי לטיפול יומי בבית למשך כ-2-3 שבועות לפני הפילינג.
  • שלב הפילינג- לאחר ההכנה מבוצע הפילינג. ד"ר גבאי מבצעת סוגי פילינג שונים, העקריים ביניהם הם שניים: הפילינג הקל המוצע ע"י 4-6 טיפולים במרווח של כשבוע זה מזה, והפילינג הבינוני –שגם הוא מתחלק ל-2 שלבים: שלב הצריבה המקומית – מתבצע ע"י מריחה נקודתית של תכשיר יעודי להסרת הכתמים העקשניים יותר, ולאחר כשבוע שלב הפילינג הבנוני –מתבצע ע"י מריחה של כל הפנים בחומר הפילינג המותאם לכל מטופל לפי מצב עורו .
  • שלב התחזוקה - כשבוע- שבועים לאחר הפילינג, יש לתחזק אותו במשך החורף ע"י מריחת אותו התכשיר ששמנו בשלב ההכנה, אבל לא באופן יומי אלא רק 1-2 פעמים בשבוע.

למשך כל הפילינג ואחריו יש להשתמש בקביעות בתכשיר מקדם הגנה 30SPF לפחות, רצוי מסדרת התכשירים על בסיס ארומטי של ד"ר גבאי.

פילינג-התוצאות

שיטות הפילינג המבוצעות במרפאותיה של ד"ר גבאי אינן קשות למטופל, אינן גורמות לאודם בעור הפנים, ולכן ממילא אינן דורשות הסתגרות בבית (למעט בפילינג הבנוני שדורש 1-2 ימים בבית, ומכונה לכן פילינג "סופשבוע"), ומבטיחות עור צעיר קורן וזוהר ללא כתמים, ועם הפחתה בקמטוטים. התוצאה המושגת מצוינת, ועל מנת לעכב את תהליכי הזדקנות העור ולשמר את מראה העור הצח והקורן, מומלץ לחזור על הפילינג מדי שנה.