מרפאה  03-6133474 נייד  052-2603272
צור קשרצור קשר

עיבוי שפתיים טבעי

  • עיבוי שפתיים טבעי
  • טיפול עיבוי שפתיים טבעי

שפתיים מעוצבות ומלאות היו משחר ההיסטוריה סימן לחושניות ויופי אצל האישה , ועדות לגילה הצעיר ולפוריותה. אך מה לעשות כאשר הטבע חנן אותנו בשפתיים דקות מדי, או כאשר השנים חיבלו ביופיין של שפתינו המלאות אשר התרוקנו וקמטים מכוערים הופיעו סביבן?

מה שלא נתן הטבע או את מה שקילקל הגיל – יתן לנו המזרק בשפע. ולא בכדי, עיבוי שפתים טבעי המבוצע  בצורה נכונה מקנה לפנים מראה צעיר ורענן, ומחזיר אותנו שנים אחורה.

קריטריונים שיש לבדוק לפני עיבוי שפתיים טבעי:

  • גיל - בניגוד למה שנהוג לחשוב, כיום אין שום חשיבות לגיל כקריטריון שיש להתחשב בו, אלא למצב השפתיים. לפי ד"ר ענת גבאי קיימים שני מצבים שבהם חובה לבצע עיבוי שפתיים: 1.שפתיים דקות בגיל צעיר 2. שפתיים מרוקנות עם/ ללא קמטים סביבן בגיל מבוגר- חשוב מאד להתחיל טיפול מיד עם הופעת הקמטוט הראשון סביבן, היות ואז הטיפול מניעתי. בכל מקרה, יש לדאוג לעיבוי שפתיים טבעי ככל האפשר, לא מוגזם מדי .
  • מבנה הפנים - זהו קריטריון שחשיבותו ברורה היות והשפתיים הן חלק בלתי נפרד מהפנים, והוא דורש הבנה אסתטית של הרופא המזריק. ככלל, לפנים רזות וקטנות או כאשר הלסת התחתונה קטנה, יתאים עיבוי שפתיים טבעי ולא מוגדל  מדי. לפנים עגולות או גדולות יתאים עיבוי שפתיים טבעי בגודל בינוני. אם התברכת במבנה פנים מאורך בצורת ביצה או לב, יתאים לך מאוד עיבוי שפתיים מלא וחושני.
  • טכניקה -קריטריון שאין להפחית בחשיבותו. עיבוי שפתיים טבעי ככל הניתן יושג בצורה הטובה באמצעות קנולה. זוהי מעין צינורית המוחדרת דרך פתח כניסה אחד בלבד, ודרכה מוזרק חומר המילוי , במקרה זה חומצה היאלורונית. בטכניקה זו עיבוי השפתיים נעשה ללא שטפי דם או כאבים, והתוצאה המתקבלת כמובן מצוינת.

אחרי שעברתם על כל הקריטריונים, מוזמנים ליצור קשר עם ד"ר ענת גבאי לתיאום ייעוץ.