מרפאה  03-6133474 נייד  052-2603272
צור קשרצור קשר

עבוי שפתיים

עיבוי שפתיים - מדוע?

שפתיים מלאות ויפות נחשבו משחר ההסטוריה לאחד מסימני היופי והחושניות הנשיים החשובים ביותר, ולכן עיבוי שפתיים ו/או עצוב שפתיים הינו אחד הטפולים המומלצים והפופולאריים ביותר במרפאותיה של ד"ר גבאי.

עיבוי שפתיים - כיצד?

כיום, באמצעות הזרקה אחת או שתיים בלבד, של חומר המילוי האיכותי ביותר מסוג חומצה היאלורונית יחודית לשפתיים המכילה חומר אלחוש ,ניתן לשפר מאד את מראה השפתיים, וכתוצאה מכך את מראה כל הפנים.עיבוי שפתיים או עיצוב שפתיים אשר נעשה בטוב טעם וביד מיומנת, היא פרוצדורה קלה,מופחתת כאבים, נכונה ומתאימה בכל גיל.

עיבוי שפתיים-אפשרויות מגוונות

  • עיבוי שפתיים דקות בצעירה,או מילוי שפתיים מדולדלות בבוגרת, מרכך הבעת פנים כעוסה.
  • הדגשת ה"לב" במרכז שפה עליונה, ויצירת השתפלות השפה התחתונה, נותנת מראה סקסי.
  • מילוי שפה עליונה ארוכה במרכזה, יוצר אשלייה של שפה עליונה קצרה וסקסית יותר.
  • עיבוי שפתיים נקודתי יכול לתקן אסימטריה בשפתיים, ולהשיג עצוב שפתיים מושלם.
  • קמטוטים סביב השפתיים יטופלו ע"י עיבוי קל של השפתיים, בשלוב הזרקה ישירה לקמטוטים.

עיבוי שפתיים - ומה לגבי הגיל?

לא אחת נשמעת טענה שעיבוי שפתיים מתאים לצעירות בלבד. ד"ר גבאי, בעקבות נסיונה הרב בעיבוי שפתיים, טוענת בדיוק להיפך ממה שנהוג לחשוב:

ראשית, הגיל הכרונולוגי חשוב פחות מהנתונים האישיים של המטופל/ת כמו גודל הפה עצמו, צורת הפנים, אורך הסנטר, אורך השפה העליונה, מצב השיניים, כאשר תמיד מומלץ שלא להגזים במידת עיבוי השפתיים, גם בצעירה.

שנית, החשיבות של עיבוי שפתיים באשה מבוגרת גדולה הרבה יותר מאשר באישה צעירה, היות שהשפתיים מתרוקנות כחלק מאובדן נפח כללי בכל הפנים, וכשם שמחזירים נפח לפנים,יש גם לבצע עיבוי שפתיים-להשיב להן את נפחן האבוד.

שלישית, עצם החזרת הנפח לשפה המרוקנת מתקנת לעיתים, אם לא לחלוטין אזי חלקית, את הקמטוטים סביב השפתיים, היות שהתרוקנות השפה היא סיבה עקרית לקמטוטים אלו.

עיבוי שפתים-חומרי המילוי

ד"ר גבאי משתמשת בחומרי המילוי הזמניים המומלצים ביותר לעיבוי שפתיים, הכוללים את החומצות ההיאלורוניות הטובות ביותר המכילות חומר אלחוש להפחתת כאב, כולן באשור משרד הבריאות הישראלי, ה- הארופי וה- האמריקאי.

החומצה ההיאלורונית בטוחה לשמוש,כי מופקת במעבדה באופן סטרילי, ולכן בדרגת נקיון מכסימלית, ומחקה באופן אבסולוטי את המקור –שרשרת רב סוכר הנמצאת באופן טבעי ברקמת החבור שלנו.

עיבוי שפתיים מתקבל מידית כבר בתום הזרקה אחת (זהו חומר מילוי), ומשך האפקט הוא כ-6-18 חודשים, כאשר עם הזמן , כידוע לנו לגבי חומרי המילוי, ישנו אפקט מצטבר וחידוש הקולגן , כך שהצורך בהזרקות חוזרות הולך ופוחת בתדירות ובכמות.

עיבוי שפתיים על ידי חומר מילוי קבוע מסוג סיליקון רפואי מתקבל בסדרת הזרקות בשיטת המיקרו טיפה (זהו חומר גרוי) .התוצאה מתקבלת לאחר 3-6 חודשים ונמשכת שנים רבות. כיום השמוש בו מועט- הן בשל כניסת החומצות ההיאלורוניות החדשות לשוק, והן מפני שישנו ויכוח בין הרופאים לגבי בטיחות הטיפול.