מרפאה  03-6133474 נייד  052-2603272
צור קשרצור קשר

מתיחת פנים ללא ניתוח - חוטים

מתיחת פנים-ללא ניתוח? 

אכן כן! כיום , כל התפיסה לגבי הדרך הנכונה להצערת הפנים השתנתה לחלוטין , ואנו-כל העוסקים בתחום- מבינים, כי הדרך הנכונה לעשות זאת היא על ידי החזרת הנפח הטבעי, שאבד לפנים בתהליכי ההתבגרות .לכן,מילוי נכון של הפנים יוצר את המראה הרצוי של מתיחת פנים, אבלבאופן הרבה יותר פשוט,בטוח, טבעי,ללא סבוכים וללא צלקות,ולכן מתיחת פנים המושגת ע"י הזרקות היא אלפי מונים יפה יותר מאשר נתוח מתיחת פנים , אשר פעמים רבות משנה את הבעת הפנים ומשווה להן הבעה קפואה ולא טבעית.

מאידך,מילוי נכון של הפנים הינו ללא כל ספק אמנות בפני עצמה, ודורש מהרופא טביעת עין חדה, חוש אסטטי מפותח , שאיפה לשלמות, ראייה נכונה של כל מבנה פנים אינדיווידואלי והאפשרויות הטמונות בו, טכניקת הזרקה מיומנת או יכולת כרורגית גבוהה ("ידיים טובות"),ישום של כל הטכניקות החדשניות והאכותיות ביותר (השתלמויות ועדכונים),נסיון, ושמוש בחומרים הטובים והמומלצים ביותר,ורק אז ניתן להשיג באמת מראה של מתיחת פנים-ללא נתוח.

חדש! מזו - חוטים מתיחת פנים ללא ניתוח

הכנסת חוטים זעירים לפנים ולצוואר להרמת העור הנפול ולמתיחתו מחדש, בזמן קצר עורך יהיה מתוח יפה וזוהר, ללא צורך בניתוח! פתרון מהפכני ללא ניתוח או כאב. באמצעות חוטים דקיקים ומתמוססים, מתבצעת הרמה ומתיחה של עור הפנים. החוטים מוחדרים במחט דקיקה מתחת לשכבת הדרמיס, נתפסים ברקמת העור, מותחים ומקבעים אותה מחדש. כמות החוטים משתנה בכל אזור.
אפקט המתיחה נשמר כשנתיים.

מתיחת פנים-3 השלישים

בבואנו לטפל בפנים קל ונכון יותר לחלק אותם ל-3 שלישים, עליון אמצעי ותחתון ולטפל בהתאם לכך בכל שליש כיחידה אחת.

כמובן שטפול בכל שלשת השלישים, או בשני שלישים לפחות, יתן תוצאה יפה ומושלמת יותר,ולעיתים אף חסכונית יותר .כך, למשל, כאשר מטפלים בשליש האמצעי (לחיים), יחד עם השליש התחתון (הצניחה שמתחת לפה-"מריונטות"), אז "נחסך" הטפול בקמטים בין האף לפה (ה-"נזולביאל").

ניתן לצפות בד"ר גבאי מספרת על כך בערוץ 10, בתוכנית "בריאות" עם פר"פ רפי קרסו. לצפיה בפרסומים - לחץ כאן

מתיחת פנים-שליש עליון

השליש העליון של הפנים כולל את המצח ,הגבות וצידי העיניים ,ומטופל על ידי הזרקת בוטוקס. מצח נפול וחרוש קמטים, גבות נפולות, וקמטים בצידי העיניים, יוצרים מראה זקן ועייף, והקמטים בין הגבות יוצרים מראה זועף ומריר.

בטכניקה המיושמת בקליניקה, ושאותה שכללה ד"ר גבאי לשיטת הזרקת בוטוקס יחודית לה, הכוללת שתי הזרקות ומשלבת גם חומרי מילוי (ראה טפול בוטוקס ), נמתחים המצח והגבות הנפולות כלפי מעלה , והעיניים נפתחות, וכל זאת באופן טבעי לחלוטין- הקמטים נעלמים מבלי לשתק את המצח או לאבן את הבעת הפנים. כך, בקלות וללא נתוח, הזרקת בוטוקס לשליש העליון של הפנים יוצרת מראה של מתיחת פנים –עליונה,ללא נתוח.

מתיחת פנים-שליש אמצעי

השליש האמצעי של הפנים כולל את הלחיים ועצמות הלחי , וכן את השקעים/השקיות מתחת לעיניים, ומטופל על ידי חומרי מילוי-עפ"ר חומצה היאלורונית. מילוי הלחיים ופסול עצמות הלחי, הוא השלב החשוב ביותר בשיקום הפנים, ולפי ההתייחסות של ד"ר גבאי הוא חייב תמיד לכלול גם את תיקון החלק התחתון של העיניים(השקעים ו/או השקיות מתחת לעיניים או העגולים השחורים) מאחר שרק כך מתקבל מראה של מתיחת פנים- אמצעית,ללא נתוח.

מסיבה זו,לא אחת, גם הצורך במילוי הקמטים שמצידי האף -ה"נזולביאל" נעלם, או שכמות החומר הנדרשת לכך יורדת.

מתיחת פנים –שליש תחתון

בשליש התחתון של הפנים נוצר עם הגיל אחד הפגמים האסטטים החמורים, אשר מציק לנשים רבות, וזו צניחת זויות הפה, המכונה "מריונטות".פגם זה מלווה לרוב באובדן קו הלסת העגול והיפה , וזאת עקב צניחת עודפי העור משני צידי הסנטר, המכונים "בולדוגים".

צניחה תחתונה זו היתה מתוקנת עד לא מזמן אך ורק ע"י נתוח מתיחת פנים. כיום , במקרים של צניחה קלה, ניתן לתקן זאת בעזרת חומרי מילוי מיוחדים (רדייס או חומצה היאלורונית סמיכה), שמסוגלים לעמוד בכוחות המשיכה שעובדים באזור הזה. בטכניקת הזרקה מתוחכמת של "קמופלג"(הטעיית העין ) ד"ר גבאי מטשטשת את הצניחה ומיישרת את קו הלסת –והתוצאה היא כשל מתיחת פנים- תחתונה ,ללא נתוח

כחלק בלתי נפרד מהאזור מתוקנים גם הקמטים שבצידי האף –ה"נזולביאל", וכמובן שגם מילוי השפתיים ועיצובן, משדרג את התוצאה האסטטית, יותר ממתיחת פנים.