מרפאה  03-6133474 נייד  052-2603272
צור קשרצור קשר

מילוי לחיים

  • מילוי לחיים
  • טיפול מילוי לחיים

מילוי לחיים –מדוע?

השליש האמצעי של הפנים כולל את הלחיים השקועות או השמוטות ואת עצמות הלחיים המדולדלות . לפי הגישה של ד"ר גבאי, הלחי לא נעצרת שם אלא ממשיכה מעלה וכוללת גם את החלק התחתון של העיניים-שם נמצאים ה"עגולים השחורים" וה"שקיות מתחת לעיניים "–כל אלו מקנים לפנים מראה נפול מבוגר ועייף.

מילוי לחיים - החלק הקריטי

מילוי הלחיים ופסול עצמות הלחי, לכן, הוא השלב החשוב ביותר בשיקום הפנים, ולפי ההתייחסות של ד"ר גבאי הוא חייב תמיד לכלול גם את תיקון החלק התחתון של העיניים (השקעים ו/או השקיות מתחת לעיניים או העגולים השחורים )מאחר שרק תוצאה של לחיים מורמות ועצמות לחיים גבוהות ומושלמות ללא שקיות או שקעים מתחת לעיניים נותן מראה צעיר ביותר ואף יוצר אשליה של מתיחת פנים אמצעית.

מסיבה זו גם ,לא אחת, הצורך במילוי השקעים שמצידי האף -ה"נזולביאל" נעלם או שכמות החומר הנדרשת לכך יורדת.

מילוי לחיים - הטכניקה

תיקון השליש הזה מבוצע כיום בטכניקה חדשנית ושונה לחלוטין ממה שהיה מקובל עד היום, הן מבחינת שיטת ההזרקה והן מבחינת חומר המילוי המוזרק.

ראשית, במקום הזרקות חוזרות של חומר המילוי ע"י מחט שלוו לרוב בשטפי דם, נפיחויות וכאבים, ההזרקה כיום מבוצעת ע"י קנולה שהינה מעין צינורית גמישה וארוכה המוחדרת דרך פתח דקירה אחד בלבד זעיר ביותר , כך ששטפי דם וכאבים הם נדירים ביותר , ולרוב התוצאה מושלמת כבר בתום הטיפול, כך שניתן אפילו לצאת לאירוע עוד באותו יום .

שנית, במקום הזרקת מספר רב של מזרקים קטנים המכילים חומצה היאלורונית דלילה יחסית, הנספגת תוך זמן קצר יחסית (חצי שנה-שנה) , חומר המילוי המוזרק כיום הינו חומצה היאלורונית סמיכה ביותר, המשווקת במזרקים גדולים, ומיועדת להזרקה לעומק הרקמה, ולהענקת נפחים גדולים כך שהתוצאה יפה יותר וממושכת הרבה יותר (שנה-שנתיים).

מילוי לחיים-שדרוג

כאמור, התוצאה של מילוי לחיים ובניית עצמות הלחי משודרגת כאשר מטפלים גם בחלקה העליון ביותר של הלחי, כלומר באזור הנמצא מיד מתחת לעיניים -העיגולים השחורים או השקעים מתחת לעיניים ן/או השקיות מתחת לעיניים.

באותה טכניקה של הזרקה על ידי קנולה, אבל קטנה ודקה הרבה יותר, משתמשת ד"ר גבאי למילוי אזורים אלו , שמטבעם נוטים ביותר לשטפי דם מכל דקירת מחט קטנה , וכיום בשיטת הקנולה מתאפשר במרבית המקרים טיפול ללא שטפי דם כלל!! .

כדאי לציין כי בניגוד לכל מקום אחר בפנים משך האפקט של המילוי בחומצה היאלורונית סביב העיניים (העיגולים השחורים והשקיות תחת העיניים) הוא ארוך ביותר ויכול להשאר בין 3-5 שנים ואף יותר!!( כנראה משום שהפעילות הביולוגית וקצב פינוי החומר באזור איטיים ביותר).

ניתן לקרוא על כך בעיתון I WOMEN בכתבה שפורסמה על ד"ר גבאי- "מלאכיות של אסטטיקה",בכתבה בעתון "את" על עגולים שחורים ושקיות מתחת לעיניים , ולצפות בד"ר גבאי מספרת על כך בטלביזיה-בערוץ 2 בתוכנית "לחיות טוב" עם משה דץ, ובערוץ 10 בתוכנית "בריאות" עם פר"פ רפי קרסו. לצפיה בפרסומים - לחץ כאן