מרפאה  03-6133474 נייד  052-2603272
צור קשרצור קשר

מזותרפיה

מזותרפיה - מה זה?

מזותרפיה היא שיטת טפול אנטי-אייג'ינג בלתי פולשנית מעולה לטיפול בעור הפנים, הצוואר, המחשוף, וכפות הידיים, אשר מבוססת על החדרת חומרים רפואיים פעילים כמו ביופפטידים,מינרלים, וויטמינים לשכבות העור העמוקות (דרמיס והיפודרמיס), ללא ניתוח, ללא כאב, ללא כל סיבוכים וללא תקופת החלמה.

מזותרפיה - לשם מה?

רבות דובר על העור המתבגר אשר מאבד את רקמת הקולגן והאלסטין שלו, ולכן הופך חסר חיים, בעל מרקם יבש ומחוספס, נוטה לכתמים ולקמטוטים , אפרפר ודהוי.

במשך שנים, בנסיונות אינספור, הומצאו נוסחאות קוסמטיות לטפול בעור המתבגר, אבל רובם ככולם נתקלו במחסום האפידרמיס, ולכן מעל % 95 מהחומרים בקרמים כלל לא מסוגלים לחדור לעורנו, מצוינים ככל שיהיו.

בדיוק מסיבה זו באה המזותרפיה הרפואית האסטטית הלא פולשנית, ופתרה את בעיית מחסום החדירה לעור, שכן בשיטה זו, באמצעות דקירות דקיקות ועדינות אנו מחדירים חומרי לחות וחומרים ממצקים ישירות לדרמיס ולהיפודרמיס של עור הפנים, הצואר, המחשוף, וכפות הידיים.

מזותרפיה - הטכניקה

לכל מטופל בהתאם לצרכיו נבנית תוכנית אישית הכוללת סדרה של 5 טפולי מזותרפיה שבועיים, למשך כשעה כל אחד. באמצעות דקירות דקיקות ועדינות מוחדרים לעור חומצה היאלורונית ,מים, ביופפטידים בוני קולגן, מולטי ויטמינים נוגדי חמצון, מינרלים, חומרים ממצקים, וחומרים המעודדים יצור תאים.

מזותרפיה - תוצאות

מזותרפיה ביד מיומנת מביאה לשיפור במראה העור לעיתים כבר מהטפול הראשון, כאשר לאחר סיום סדרת הטיפולים התוצאות הן של מיצוק והצערת עור הפנים והצואר,החדרת לחות והזנת שכבות העור העמוקות, טשטוש קמטוטים והבהרת כתמים, שיפור באיכות העור העדין סביב העיניים וחשוב לא פחות: מניעת היווצרות קמטים חדשים בעתיד.

PRP

שיטה חדשנית להצערת העור אשר מהווה פריצת דרך מדעית –היא שיטת PRP- מגייסת את מנגנוני הרפוי והצמיחה הטבעיים של הגוף, ובעזרת תאים ופלסמה הנלקחים מגוף המטופל/ת מתרחש תהליך של- REJUVENATION - הצערת עור הפנים, הצוואר, המחשוף וכפות הידיים.