מרפאה  03-6133474 נייד  052-2603272
צור קשרצור קשר

אסימטריה

  • אסימטריה
  • טיפול אסמיטריה

אחד מהחוקים הבלתי מעורערים באסתטיקה של הגוף בכלל והפנים בפרט, הוא קיום הרמוניה וסימטריה. ככל שהפנים סמטריות יותר, כך הן נראות לנו יפות יותר.

אסימטריה בכל אחד מחלקי הפנים-המצח והגבות, הלחיים, האף או השפתיים- היא לפעמים תוצאה של מבנה גנטי מולד, ולעיתים תוצאה של הזרקות כושלות. בכל מקרה,אסימטריה הינו פגם אסטטי שיש לתת עליו את הדעת, ולשאוף לתיקונו.

תיקוני אסימטריה הם אחד הטיפולים השכיחים המבוצעים במרפאה במטופלים רבים לשביעות רצונם המלאה.

אסימטריה באזור המצח והגבות - שליש עליון

אסימטריה בשליש העליון של הפנים מתבטאת עפ"ר במנח אסימטרי של הגבות. ניתן להשיג תוצאה טובה מאד ע"י בצוע טפול בוטוקס מלא לפי שיטתה של ד"ר גבאי, הכולל 2 שלבים, ומשלב הזרקת בוטוקס-למתיחת הגבות מעלה- עם הזרקת חומרי מילוי נקודתית-לאזון סופי של מנח הגבות (ראו טפול בוטוקס באתר זה).

אסימטריה באזור האף ו/או הלחי-שליש אמצעי

ניתוחי אף כושלים שמסתיימים במבנה אף אסימטרי - עוותים או שקעים, השטחה מוגזמת של גשר האף, סחוסים אסימטרים באף או בקצהו, זוית אף עקומה, נחיריים אסימטרים, או מקרים של אסימטריה מולדת באזור האף - מתוקנים בהצלחה ובקלות רבה ע"י ד"ר גבאי בעזרת חומר מילוי מסוג רדייס, חומר מילוי אידיאלי להשלמת מבני עצם וסחוס, ולכן מושלם לתיקוני אף.

כך גם מקרי אסימטריה בלחיים, מולדת או נרכשת לאחר הזרקות כושלות או עוותים וצלקות מתוקנים בהצלחה בעזרת מגוון חומרי המילוי המובילים.

אסימטריה באזור השפתיים –שליש תחתון

בין אם כתוצאה מהזרקה לא מיומנת, ובין אם בשל מבנה מולד, אסימטריה בשפתיים הינו פגם בולט שיש לתקן, וזהו גם אחד הטיפולים הנפוצים ביותר במרפאותיה של ד"ר גבאי. בעזרת חומרי המילוי האיכותיים ביותר מתוקנים עוותים ואסימטריות בשפתיים.